• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Komik Sözler ve Dialoglar

(Kadın Sözlüğü)

“-Beni neden seviyorsun?...”
(...Sevdiğim ve duymaktan hoşlandığım bir yanım var... Bakalım farkına varabildin mi)
...
“-Benden önceki kızı gerçekten sevmiş miydin?...”
(...Daha önce hiçbir kızı benim kadar sevmediğini söyle)
...
“-Giyecek bir şeyim kalmadı...”
(...Bana alış veriş için para ver)
...
“-Şuna da bir baksana...”
(...Aslında bakmana gerek yok, benim görmem yeterli)
...
“-Bunun kahverengi renkte olanı da var...”
(...Bana onu da alacaksın)
...
“-Öyle olduğuna emin misin?...”
(...Yalan söylediğini biliyorum, kabul et)
...
“-Cumartesi gününü arkadaşlarınla mı geçireceksin?..”
(...Derhal yaptığın planları ertele ve benimle çık... Sonra neler olacağına katlanmak zorunda kalırsın)
...
“-Sanki biraz kilo aldım... Rejime mi başlasam acaba?...”
(...Bakalım beni şişko buluyor musun)
...
“-Oturma odasında fena durmaz...”
(...Hadi alalım, neye yarayacağına sonra bakarız)
...
“-Şunu biraz tutsana...”
(...Bunu eve gidene kadar taşıyacaksın)
...
“-Ben yavaş yavaş hazırlanayım...”
(...İki saate kadar çıkmaya hazır olurum)
:v

Eskiden saat 24'ü geçince her kanalda 900'lü erotik hatların reklamı olurdu, Şimdi 5 kilo BAL 100 TL yanında da polen hediye bal deresi karakovan balları reklamı.. Demek ki bi güçten düşme olayı var ortada.:D

ÖSYM sınav güvenliği için okullara sinyal kırıcı Jammer koyacakmış. Oldu olacak çatılara keskin nişancı koyun da kopya çekeni indirsinler

100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk, 10 popüler hayvan türü öğrendik. başı yine öküz çekiyor!

Kadınların çantasından herhangi birşey çıkarırken yaptığı arkeolojik kazı çalışmasına HAYRANImmm..... :D

Bulanınızı görmedim ki daha :D

ne dolduruyorsunuz o kadar bilmem ki :D

dur bakalım sitemin çantasında neler var..:D

cüzdan,telefon , krem,deodorant, kitap ( en az iki tane) ıslak mendil , selpak mendil , kalem, not defteri , yedek çorap..:D aklıma ilk gelenler bunlar.. pek bişide yokmuş yavv:D

Geri