• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Komik Sözler ve Dialoglar

Sigara kokan amcadan kaçarken, susmayan teyzenin yanına oturdum. Hayatta değil de otobüste "Doğru İnsan"ı bulmak çok önemli.

Katılıyorum..

"Seni doğuracağıma taş doğursaydım" diyen tüm rus annelerin duaları kabul edilmiş sanırım.hepsi mi taş olur arkadaş ya, maşallah.

Tayt sezonu yaklaşıyor. buradan tombiş kızlara sesleniyorum; lütfen geyikli tayt giymeyin zavallı hayvan bacağınızda montofon ineğe dönüyor.

Eli kaşınır para gelcek, ayağı kaşınır yola gitcem, kulağı kaşınır biri beni anıyor. Kirlenmişin lan işte git yıkan

Erkeklerin alışveriş mantığı:
-Gir
-Al
-Çık

Kadınların alışveriş mantığı:
-Vitrine bak
-Gir
-Üç tur at
-Elle
-5 tanesini dene
-Almadan çık

Dominos da ülkeye Amerikan pizzası satalım diye gelip mangal ateşiydi, Konya lezzetiydi derken 2 aya pideciye dönecek.

Çorabın kirlendiğini koklayarak anlayan tek milletmişiz. Bak bak laflara bak ulan diğer ülkeler çoraba mı soruyor? köpeğe mi koklatıyor?

Bir kadın haklı olduğu halde susuyorsa; hemen tehlikeyi savuşturduğunuzu sanmayın beyler. Bu onun "fragman bitti film başlıyor" mesajıdır."

Geri