• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Kütüphane Okul/Sınıf Programı - Yetki ve Şifre Ayarları *

ionder

Üyecik
Program Sınıf Kütüphane diye bir dizine kuruluyor. Birden çok bilgisayarda kurdum. Hepsinde aynıydı. Sanırım bu genel bir sorun.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam veritabanını cerezforum[at]hotmail.com adresine zipleyip gönerin ben akşam bakayım. Eğer kullanıcı yetkilerini değiştirmişseniz muhtemelen kendi yetkilerinizi kısıtlamışsınızdır.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Veritabanı şifresi önemli değil hocam. Yetki ayarlarının tutulduğu dosya var isterseniz onu sitemizde vermiştik indirip kurulu olduğu dizindeki ile değiştirip deneyin. Lazım olursa veritabanı şifresi kutuphane10 ama sorun bundan kaynaklanmıyor kesinlikle...

Hocam iyi günler. Sınıf Kütüphane 1.2 programı kurulu fakat kütük seçeneği çalışmıyor. Yani o seçeneğe tıklayınca bir aksiyon olmuyor. Çözüm öneriniz nedir acaba ?

Evet üstteki menülerden en sağda KULLANICI YETKİLERİ kısmındaki kütük seçeneği. Yani 1 den fazla kullanıcı var programda ve kimin hangi saatte girip ne işlemler yaptığını takip etmek istiyorum o amaçla kullanacaktım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Anladim hocam. O bolumde takip etme amacli bir kayit sorunu vardi sanirim. Su an mevcut hali ile kullanilabilir ileriki bir zamanda bakariz artik genis bir zamanda. Ama yetkilendirme ve sifreleme olaylarinda sorunxolmamasi gerekir.

mkurdoglu

Üyecik
Hocam merhaba.
Programınızı bugün yükledim ve tüm öğrenci-kitap bilgilerini ekledim. Program harika , ellerinize sağlık, teşekkür ediyorum.
Yardım istediğim husus şu:
programda kayıtlı tüm kullanıcıları sildim, yeni kullanıcı oluşturdum ama yetki vermeyi unutup programdan çıktım. Saatlerdir denemediğim yöntemkalmadı ama hiçbiri işe yaramadı. Hatta bilgisayarı geri tarihe bile çektim. Defalarca programı yeniden indirdim lakin bir türlü giremiyorum programa. Yüklediğim verilerden vaz geçtim. Sıfırdan kurup kullanmama da izin vermiyor. Lütfen yardım edin.
Şimdiden teşekkür ediyorum.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam merhaba.
Programınızı bugün yükledim ve tüm öğrenci-kitap bilgilerini ekledim. Program harika , ellerinize sağlık, teşekkür ediyorum.
Yardım istediğim husus şu:
programda kayıtlı tüm kullanıcıları sildim, yeni kullanıcı oluşturdum ama yetki vermeyi unutup programdan çıktım. Saatlerdir denemediğim yöntemkalmadı ama hiçbiri işe yaramadı. Hatta bilgisayarı geri tarihe bile çektim. Defalarca programı yeniden indirdim lakin bir türlü giremiyorum programa. Yüklediğim verilerden vaz geçtim. Sıfırdan kurup kullanmama da izin vermiyor. Lütfen yardım edin.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
Selam hocam.

Aşağıdaki User.dat adlı dosyayı indirip programın kurulu olduğu dizindeki ile değiştirin. Böylece ilk kurulumda olduğu gibi

Kullanıcı adı: admin
Şifre: 1

olarak girebilirsiniz.

http://e-cozum.net/?dl_id=155

Sorun olduğunda bu dosyayı kullanabilirsiniz.