• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Özel Üyelik

Özel üyelikte paylaşımda bulunupmesaj sayısını en az 200 yapmak gerekiyor ve foruma kayıt tarihinden itibaren 2 ayı doldurmak şartımız var. Bu şartlarda esneklik geçerli olduģunu belirteyim. Esneklikte esas forumda online süresinin uzun olması ve bu sürede paylaşımlarda bulunulması.
Radyo dinlemek için ise öncelikle flatcasttan kayıtlı bir nick alınması gerekiyor.Sonrasında radyoda bulunan linke girip radyoya giriş yapıyorsun flatcasttan aldın nickle. Hepsi bu kadar :)
Yalnız radyomuz her zaman açık değil. Açık olduğunda forumda bildiriliyor''Radyo açık''diye.

2 ay ve 200 mesaji dolduran herkes ozel uye olmak istedigini bildirdiginde ozel uye oluyor. Zimbirti degil ama kurallar ayni.

kurallara zımbırtı demedim. özel üye RANKI diyecektim ki, o an rank aklıma gelmedi. Ayrıca koskocaaa yönetimin kurallarına nasıl zımbırtı derim aaa. Çarpılırız vesselam

Carpilmazsin ama nahos bir ifade olur. Neden zimbirti deme ihtiyaci hissettigini sorgularsan daha saglikli iletisim kurabiliriz. Herkes bir hakaretvari bir tutumla gelecekse bu isin icinden cikamayiz. Espri yapiyosan tamam ama kuralsizlik olsun diyosan ve bunu zimbirti sozcugu ile ifade ediyosan hos bir tutum olmaz bu.

Geri