• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

REHBERLİK (Eğitim) 3.6

61aziz

Üyecik
bu proğramı yaptığınız için teşekkürler benim proğramım eski idi yenisini kurmaya çalıştım üzerine hata verdi. yeni rehberlik proğramını başka bilgisayara yükledim veri kaybetmemek için eski veri tabanı ile değiştirdim kabul etmedi. ne yapmam gerekiyor ve veritabanlarında şifre istiyor ne yapmam gerekir teşekkürler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef eski veritabanını kullanamıyorsunuz. Ek olarak veritabanına TC Kimlik No alanı eklendi. Veritabanı üzerinde değişiklik yapmanız gerekiyor. Yani ilgili alanın eklenmesi gerek. Bu durumda eski veritabanını kullanabilirsiniz.

61aziz

Üyecik
veri tabanı şifre istiyor böylece veri tabanına girilmiyor değişiklik için şifresini vermeniz mümkün mü? teşekkürler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam veritabanı üzerinde yapacağınız yanlış bir işlem programı kullanılmaz hale getirecektir. Zaten şifreleme amacı da bunun önüne geçmek. Normalde veriler veritabanı tarafından değil, programın arayüzünden girilmeli.

Eğer önceden girdiğini çok fazla kayıt var ve tekrar girmek zor geliyorsa, veritabanını zip'leyip cerezforum@hotmail.com adresine gonderin. İlgili sütunu ben ekleyip geri gonderirim.

YarasaMan

Üyecik
Yüce Allah sizden razı olsun.Allah gönlünüz ne istiyorsa onu versin.Sizden birşey rica edeceğim lütfen beni kırmayın benim için çok önemli.Ben Microsoft Access ile düzenlemeye bastığımda şifre istiyor.Allah rızası için bu şifreyi bana yazarmısınız?.Dualarım sizinle.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şifreyi PM ile gönderdim. Ancak neden veritabanını program arayüzünden kullanmayıp direkt açmak istediğinizi hakikaten anlayamadım. Yanlış kullanımlar nedeniyle veritabanı bozulmalarında kesinlikle yardım edilmez. Emeğinizi riske atmamanızı öneririm.

Veri girişlerini lütfen program arayüzünden yapınız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hay Allah razı olsun.Tamam haklısın evet ama.Programın nasıl yapıldıgı önemli benim için derslerde lazım oluo.Thanks;)
yaaaaa ama ben bununla hertarafa girebileceğimi sanıyordum.Bu görünüşü hangi programla yapıoz?
* Eğlence bölümü dışında Türkçeyi özenli kullanmaya dikkat ediyoruz.
* Tükçede "yapıoz" diye bir sözcük yoktur.
* Yukarıdaki son mesajda söylemek istediğinizden hiç bir şey anlamadım.
* Lütfen flood yapmayınız.

fatih25xxx

Üyecik
program gerçekten güzel yapanlara ve sunanlara çok teşekkür ediyorum. şu anda programı kurdum ve kullanmak istiyorum. bence şunlarda olsa iyi olurdu.

1- kulüp çıktısı alınıyo ama kulüp girdisi yok
2- not girişi olmalı (yazılı sözlü) ve ister tektek ister bütün dersler tek sayfada çıktı
3- resim ebatları biraz daha büyük olabilir bu sayede orjinal büyklüğe ihtiyaç kalmaz