Kaynak ikonu

REHBERLİK (Eğitim) 3.6

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programın görünüşünü nasıl değiştiririm?.Bunu öğrenmek istemiştim.
Kaynak kodları + Delphi olmadan bunu yapamazsın. Delphi kullanılarak kodlanmıştır.

1- kulüp çıktısı alınıyo ama kulüp girdisi yok
2- not girişi olmalı (yazılı sözlü) ve ister tektek ister bütün dersler tek sayfada çıktı
3- resim ebatları biraz daha büyük olabilir bu sayede orjinal büyklüğe ihtiyaç kalmaz

1- Girdi olmadan kulüp çıktısı almamız mümkün değil değil mi? Öğrenim Durumu sekmesine gelin. Buradan öğrenci kulübünü girebilirsiniz.

2 - Program rehberlik öğretmenlerine yönelik olarak hazırlandığı için not girişi yok. Elbette iyi olurdu ancak ücretsiz bir program için oldukça zaman alacak bir çalışma olur ki o kadar boş zamanım yok.

3- Önemli olan öğrenciyi tanımak. Yazdırma ekranında fotoğraf daha büyük görünüyor.

fatih3

Üyecik
sayın yönetici bu program için size teşekkür ediyorum. bundan önceki versiyonu 2,5 yıl kadar zevk ile kullandım. buradan bir ricada bulunmak istiyorum. programda 7 kardeş girişi gözükmesine rağmen 4 kardeş giriliyor. ben doğuda görev yapan bir öğretmenim. burada bir çocuğun inanın bazen 8-9 kardeşi olabiliyor. acaba 7 kardeşin tamamını girebilecek kadar veri tabanını ayarlayabilirmisiniz. sizlere şimdiden teşekkür ederim. hayırlı çalışmalar dilerim

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Farkında değildim hocam bakarım birdahaki güncellemeye. Ancak programdaki böyle bir değişiklik eski verilerinizi kullanamamanız anlamına gelecektir.

Forumcu

Üyecik
Program çok kullanışlı. Emeğinize sağlık.

Vakit bulabilip arama seçeneğini biraz daha geliştirseniz ne güzel olurdu.

Hayatında ve çalışmalarında başarılar. :)

arcake

Üyecik
Hocam ellerine sağlık.Karşılık beklemeden böyle bir program hazırlaman takdir edilecek bir davranış.Okul yönetimleri hertürlü gereksiz harcamaya ödenek ayırdığı halde Okul Rehber Servislerine nedense program satın alma gereği duymuyor.Bu programı okulumda kullanıp birileri sayende utandırabilirim.Devamını bekliyoruz.