• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yorumsuz Bir Röportaj

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
1) Adınız - Yaşınız - Burcunuz?
Herkes Yorumsuz olarak biliyor.
Burç konusunda ben bile emin değilim

2) Saç renginiz - Göz renginiz?
Saç rengim siyah. Galiba gözler de öyle.

3) Boyunuz - Kilonuz?
Boy 1.75 - Kilo 72 ama yakında artacak

4) Nickiniz neden Yorumsuz ?
Aslında başkaydı nickim şu an hatırlayamıyorum. O sıralar yorum yapmamakla suçlanmıştım ve aklıma geldi nickimi değiştirdim Yorumsuz olarak

5) Tuttuğunuz takım?
TrabzonSpor. Ama illaki istanbul takımlarında biri şampiyon olacaksa GS diyorum

6) Fobilerin - Hobilerin?
Fobim sanırım yok. Biraz yakınlarımı kaybetmekten korkarım.

Net hobimdir. Bir de biraz fazla gezip tozmayı seviyorum

7) Sigara - Alkol kullanıyormusunuz?
Her ikisi de alasıyla mevcut maalesef. Yakın zamanda birini tamamen dışlamayı bir diğerini kontrol altına almayı düşünüyorum

8 ) Okul - İş (kısaca anlatım)
Öğretmenim. Antalyadayım bu konuda sadece bunu söylüyorum

9) Giyim tarzınız?
Belki takım elbise giymek zorunluluğundan kaynaklanıyodur bu takım elbise giymeye karşı antipatim :) ama spor giyimi severim. Okul dışında asla takım elbise hatta kumaş pantolon giymem ve ilk işim bu kıyafetten kurtulmaktır mesai saatleri dışında

10) En büyük hayaliniz?
Ütopik hayallerim yok. Bu yüzden nerdeyse bütün hayallerimi gerçekleştiririm gerçekleştirdim

11) Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?
Önsezilerim kuvvetli. Nette bile insanların yazdıklarından sözcük aralarında gizlediği kişiliğini çözebildiğime inanırım.

En sevmediğim huyum fazla sinirliyim. Ve affedemiyorum. Çok kaybettiriyor bana bu huyum.

12) En sevdiğiniz renk?
Gri

13) Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?
Keskinim epeyce. Sahiplenirim sevdiklerimi. Çok kıskancımdır.

14) Ne tür müzik dinlersiniz?
Her türlü müzik. Belli bir tarzım kesinlikle olmadı slow olsun yeter.

15) En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?
Jale - Üzgünüm
16) Neden Çerez Forum ( isim sebebi ve neden bir forum sitesi açma )
Takıldığım forum siteleri oldu birkaç tane ama sayısı fazla değil. İşleyişi tutmadım kafamdaki şekilde aile ortamının, sevginin saygının hakim olduğu bir forum açmak istedim. Bunun için hem ben hem birlikte forumu açtığımı kişiler epeyce mücadele verdik çizginin şaşmaması için. Zaten o dönemlerde başkalarına forum kuran biriydim. Kurulumunu yaptığım birçok forum hala bizden çok fazla üye sayısına sahip Sonuçta bizim de dostlarla paylaşım yapabileceğimiz eğlenebileceğimiz bir ortam olsun istedik.

Forum adına gelince Melek adlı üyemizin (forumun ilklerinden) önerisi hoşumuza gitti benimsedik ve ismini bu şekildee koyduk.

17) Yaptığınız en büyük çılgınlık?
Söyleyemem

18 ) Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
Abartmıyorum. Gereken herşeyi...

19) Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?
Ailem ve samsundaki dostlarım, ordaki dost ortamı. Korkularım yok ama ailemden birini kaybetmek en korktuğum şey.

20) Şu an (Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?)
gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?
Samsun.
21) İzlemekten keyif aldığın tv proğramlarınız neler?
Pek tv izlemiyorum hatta buna hiç bile denilebilir. Diziler var rastladıkça izlediğim yaprak dökümü ve parmaklıklar ardında. Tartışma programlarını seviyorum rastlarsam izlerim ne dizileri ne de tartışma programlarını günübirlik takip etmem. Rastlarsam izlerim ancak.

22) Hayatta en cok kıymet verdiğin?
Ailem. Yakındayken bunu hiç anlayamamıştım.

23) Ailen mi - Sevdiğin mi daha önemli?İkisinin yeri çok farklı. Her ikisi de önemli. Kıyas yapamam.

24) Karşı cinste hoşlandığın tip?
Fiziksel özellikler değil. Kafa yapısı, düşünce tarzı, hayata bakışı beni çeken taraf. Bu konuda derin fikirlerim var ama özetle böyle :)

25) Aşk herşeyi affedermi sizce?
Hiçbirşeyi affetmez.

26) Benzetildiğiniz biri varmı?
Evet var Ama söylemicem

27) Üyelerimiz hakkında genel bakışınız nasıl
Politik değil bu cevabım Zaten paylaşım yapmayanları tanıma şansım yok ama sitede aktif olan üyelerimizin hepsi birbirinden değerlidir. Bizi bir aile görüp burda olmak istemişlerdir. Ama zaman zaman tabii kırgınlıklar küskünlükler olabiliyor her ailede olduğu gibi. Sadece gruplaşmayı sevmiyorum. Herkes birbirne karşı sıcak ve samimi olsun istiyorum. Birilerinin yazdığı konuya veya oyuna cevap yazmam, bu konuda seçiciyim anlayışı bana çok ters geliyor. Oturtmak istediğim sistemin dışında bir şey bu...

28 ) Foruma ne kadar zaman ayırıyosun? Neden?
Netteysem eğer mutlaka forumdayımdır. Paylaşım yapmasam da mutlaka foruma giriş yaparım. Hemen her gün giriyorum. Çünkü forumu ve forumu forum yapan içindeki insanları seviyorum ve önemsiyorum.

29) Forumda en iyi anlaştıkların kimler?
Birkaç kişi var ama sayıları az. İsim vermicem.

30) Forumda anlaşamadıkların kimler? ( Kabul ediyorum Zor yerden )
Evet zor soru ama kolay bir cevabı var Anlaşamadığım biri yok

31) Forumda seni mutlu eden olay?
Politik olacak cevap ama herkesi burda aktif, birbirine saygılı ve birbirini önemser görmek.

32) Forumda seni üzen olay?
Eski dostların birer birer gidişi...

33) Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Çok çok uzun yıllar forumu ayakta tutmayı düşünüyorum. Kimbilir ileride yıllar sonra çok ama çok güvendiğim birine devredebilrim. Ama bu neti bırakma kararı verirsem olur ancak.

34) Asla Affetmem Dediklerin Neler?
İhaneti asla afetmem. Bildiğim kadarı ile ihanete uğramadım ama hissetmek bile benim için yeterlidir. Bir de ukalalığı sevmem.

35) Bir İnsanda Olmazsa Olmaz 3 şey ne olmalı İnsanı İnsan Yapan
Çok detaylı değil beklentilerim insanlardan. Doğallık - özü sözü bir olması yeterlidir.

36) Hayattaki Amacın Nedir ?
Bu güne kadar utanacağım ve açıklayamayacağım bir şey yapmadım. Aynı şekilde yola devam .... Ha bir de ticaret hayatına giricem mutlaka

Sevgili adminimz Yorumsuza Röportaj açılıını yaptığı için teşekürler gördüğünüz gibi çok sıkıştırmadan hoş bir röportaj yapılıyor bölümde sizlerde talip olun sizleride daha yakından tanıma fırsatımız olsun :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Teşekkürler, teşekekkürler de artık röportajların devamını görelim. Hem bu bölümü genişletiyoruz artık :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bütün cvplarını okudum :)
Cvplar gerçekten iyi
Kimisi abartıp gırgıra, gerçek olmayan şeylere vurur cvpları ama gerçekten mantıklı cvplar

wien06

V.I.P
V.I.P
Tam Yorumsuza yakisan bir röportaj olmus. Bu röportajdan cikan sonuc Yorumsuzu, Yorumsuz olarak bilmeye devam edecegiz;;)