• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu felsefe_mi

Kusura bakma o zaman :D

Rize'ye ilk gittiğinde nasıl buldun ? Alışabildin mi bulunduğun yere ?

Beklediğimden çok farklı bulduğumu söyleyebilirim. Daha tutucu bir kent bekliyordum ama beni şaşırttı Rize...
Şu an kentle ilgili bir sıkıntım yok. Hatta herkes buraları görmeli diyorum. Müthiş bir doğa harikası buralar...

Adettendir teşekkür ediyorum :) Adana'nın çukurova ilçesindenim.
Açıkçası öyle değişik yüzükler takan hiç arkadaşım olmadı. Onlar sanırım genellikle şu kendilerine medyum veya falcı diyenlerin tarzı. Anlamı olması konusunda da... Sonuçta her şeyin bir anlamı vardır :) Anneden sana bir yüzük bile kalsa anlam içerir ama cidden çevremde enteresan yüzük takan felsefeci görmedim. Takanlar sana denk gelmiş demek ki :)
Deliliklerim vardır :) Ergenken çok asiydim ama duruldum :) Çevremi tedirgin edecek veya çevremi zarara sokacak deliliklerim olmadığı için pek öyle kimseden vazgeç artık gibi bir cümle duymadım. Varsa bir yanlışım hep kendimedir aslında.
Seni tarif etsem... Senle bir şeyi bir türlü denk getiremedik :D Anladın sen onu ;;) Sana da bakınca kıpır kıpır bir insan görüyorum.
Eğlenceli insanları hep sevmişimdir.
Sahra eğlenceli bir insandır.
O halde Sahrayı seviyorum :)

teşekkür ediyorum..
böyle deseler anlicam işte.. :) hep bi geçiştirme bi yerde merak da büyüyo..tuhaf insanlara denk gelmede üstüme yoktur.. :D
haha o hep bana bi ah dedirtecek .. :D seviyorum bende seni.. :)

Geri