• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu ORgAniZe İşLeR

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Sevgili ayın konuğu :) soru sormaya geldim .

Dostluğu tanımla desem cümlelerin nasıl olurdu?
Aile kavramının senin için anlamı nedir?
Geceyimi gündüzümü seversin ?

'katniss'

Üstat
Sevgili ayın konuğu :) soru sormaya geldim .

Dostluğu tanımla desem cümlelerin nasıl olurdu?
Aile kavramının senin için anlamı nedir?
Geceyimi gündüzümü seversin ?

dostluk , içindeki sıkıntıyı bile hisseden en yakın arkadaştır.
Aile , demek sen düştünde , hata yaptığında bile destek olmaktır aile demek sıcacık bir odada saatlerce yapılan muhabbetler, tatlı kavgalar demek . insan kendini nerde mutlu hissediyorsa orayı ailesi benimser.

gündüz klasiktir olağandır.
gece özeldir anlamlıdır hele yıldızlı parlak geceler pencerene vurupta elinde kahve fincanın varsa bir başkadır:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Ne guzel tarifler bunlar teşekkür ediyorum organizem;)
Gece huzur,gece dost,gece sıcak bir kahve eşliğinde kendini dinleme,dinlendirme;)

Soruya devam edeyim.

Adliyecisin ve mutlaka ilginç olaylar oluyordur. Karşılaşmış olduğun bir ilginç olayı paylaşırmısın?

'katniss'

Üstat
Gece huzur,gece dost,gece sıcak bir kahve eşliğinde kendini dinleme,dinlendirme;)

Soruya devam edeyim.

Adliyecisin ve mutlaka ilginç olaylar oluyordur. Karşılaşmış olduğun bir ilginç olayı paylaşırmısın?

vatandaşların çok komik halleri oluyor :):)

önbüro kavramı var mesela adliyede işte hukuk mahkemeleri önbürosu falan vatandaşın gelip bana burda ömerin yeri varmış dilekçemi vercek dediği oluyordu insan bir afallıyor hangi ömer diye meğersem ömbüroyu ömerinyeri diye anlamış vatandaş burdan kulakları çınlasın o abinin:):)

'katniss'

Üstat

Soruya devam edeyim.

sen yokmusun koca adammm mahkemenin yerini soruyorsun söylüyorum karşıdakii merdivene bakıp ta nerden çıkacagız sorusunu soruyorsun?????????? necisin arkadaşşş hayır yani istiyorsan bir ip atalım tırman bunun gibi:D:D bernadan tuhaf olaylarda da paylaşıyorum komik olayları :D

'katniss'

Üstat

Soruya devam edeyim.

olay anında müdahale eden hafif kilolu polis abiye -mübarek uçan dana gibi atladın adamın üstüne dedim jopla elinden zor kurtuldum adamın dibisinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ilhan abi :D:D:D buna çok gülmüştüm ben biraz munzurumdur:P

'katniss'

Üstat

Soruya devam edeyim.

buda daha dün yaşadığım çok güldüm bir olay:):) çağlacım

vatandaş: hanfendi eşim yatıyor ben geldim onun yerine
ben: beyfendi eşiniz neyden yatıyor hapiste.
vatandaş:aman hanfendi ne hapisi evde eşim hasta yatıyor
ben :koptum tabi beyfendi ne bilim ben yatıyor diyince hapiste sandım
vatandaş:aman hanfendi ağzınınzdan yel alsın :D:D:D:D:D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
:) Memleketimden manzaralar gibi bunlar. Teşekkür ederim Organizem paylaşımın için;)

Haftasonu geldi seni buralarda göremeyeceğiz. Bir haftasonunu nasıl geçirirsin sorusu geldi aklıma bu durumda:)