• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu Sentinus

Hayatta yapmam diye emin olduğun şeyleri yapmak zorunda kaldınmı?
Eleştirilmek konusunda ne düşünüyorsun?
Senin işte bu damarıma dokunma dediğin durumlar varmı varsa neler?

Aslında evet. Beşiktaş sevgim malum artık forumda bilmeyen yoktur. Hayatımda bir kere 2. plana attım. Ve bunu yapacağım asla aklıma gelmezdi.

Eleştirilmek kadar doğal bir şey yok. Eksiklerimi, yanlışlarımı yada yapmamam gereken şeyleri öğrenirim. Eleştirilmek de bir öğrenimdir.

Emri vakiye gelemem asla. Kimse bana emir kipi kullanarak bir şey söyleyemez. Hır çıkartırım :D

[QUOTE="Sentinus, post: 765087, member: 115946".

Emri vakiye gelemem asla. Kimse bana emir kipi kullanarak bir şey söyleyemez. Hır çıkartırım :D[/QUOTE]

Hır çıkarmak deyimini görünce aklıma hemen bu soru geldi.
Mülayimmi yoksa leblebide nem kapan birisimisindir?

Aslında pek mülayim sayılmam. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın modundayım biraz :D
Kırmızı çizgilerime taciz olmadığı sürece her yaş grubuyla ve her insanla anlaşabilirim. Yeter ki sınırlarım ihlal edilmesin.

Yalan dolan sevmem demişsin hiç yalan söyledin mi, yalanın pembe beyazı var diyorlar onlar da mı mubah değil?

Diyelim ki çok sevdiğin biri senin yanında bir adam dogradi ne yaparsın onu şikayet eder Misin?

Sence seni diğer insanlardan ayıran bir özelliğin var mı ?

Yalan dolan sevmem demişsin hiç yalan söyledin mi, yalanın pembe beyazı var diyorlar onlar da mı mubah değil?

Diyelim ki çok sevdiğin biri senin yanında bir adam dogradi ne yaparsın onu şikayet eder Misin?

Sence seni diğer insanlardan ayıran bir özelliğin var mı ?

Hayır. Yalana karşıyım kesinlikle. Yalan söyleyip bir şeyler kazanmak bana etik gelmiyor.

Müsade etmem zaten öyle bir şeye oradaysam. Şikayet kısmına gelince, evet. Direkt ederdim.

Hızlı karar veririm genelde. Sonucu pek düşünmem o ara. Belki bu olabilir.

Duyguları bastırmak her yiğidin harcı değildir :D tebrik ederim :p

Kız arkadaşlarından birine serenad yaptın mi hiç yada yapabilir misin?

Caldığın müzik aleti var mı yoksa yapıcak olsan playback mi olurdu :D

Geri