• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Deneme Bölümü Artık Para Kazandırmıyor!!!

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

sherry

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar biliyorsunuz deneme bölümüne yazılan mesajlar mesaj sayınızı artırmıyordu. Fakat mesaj sayısnız artmasa bile CerezBank'taki paranızda bir mesaj miktarı kadar artış görülüyordu. Bugün itibari ile artık bu bölüm para da kazandırmıyor. Ayrıca aynı uygulamayı yakında forum oyunlarına da getirmeyi düşünüyoruz. Diğer bölümlerde bol kazançlar:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))) forumun zenginlerinden ilk ikiyiz :)) parasi az olanlara yardim ederiz :)) nede olsa köseyi döndük :9

sherry

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar bu paraları mesaj yazarak, konu ekleyerek kazandık, size de tavsiye ederim yoksa bu sistem geldiğinde biz de garibandık:D:D:D:D:D

damla74

Üyecik
Merhabalar.Ben yeni üyeyim.Burada para kazanma olayı falan nedir?Lütfen biri anlatabilir mi?Burda cidden para mı kazanılıyor?Teşekkürler...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhabalar.Ben yeni üyeyim.Burada para kazanma olayı falan nedir?Lütfen biri anlatabilir mi?Burda cidden para mı kazanılıyor?Teşekkürler...
Forumda kazanlıan paralar tamamen sanaldır ve sanal olarak (konu ekleyerek ve mesaj yazarak) kazanılır, sanal olarak ta harcayabilirsiniz.

Sanal para kazancmızı nasıl arttıracağımız ve nasıl harcayacağımız ilgili bölümlerde [ 1 - 2 - 3 ] detaylı olarak anlatılmıştı.

Kısaca forumumuzdaki sistem SANAL PARA sistemidir ve gerçek para ile uzaktan-yakından ilişkisi yoktur.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.