• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Desktop Author - Harika E-Kitaplar Yapın

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhabalar öncelikle uzun zamandır aradığım özelliklere sahip böyle bir programı sunduğunuz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
lakin küçük bir sorun var program türkçe karakterleri göstermiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkür ederim

2. sorun programın kendi sitesinden template yükleyemiyor ve programda kendi istediğim temayı ekleyemiyorum

Program arayüzünden Language bölümünden Türkçeyi seçiniz.

Ya bu programın ******ini bulamıyorum. Cpk ******ini verebilecek biri var mı?

Lütfenn..

İndirdiğiniz programın içinde gerkli olan herşey mevcut kullanabilirsiniz.

mete6

Üyecik
arkadaşlar ben 2 sayfadan fazla sayfa ekleyemiyorum.başlığın rengini değiştiremiyorum.acaba ****** falan lazım mı lazımsa nerden bulabilirim.

EYLEMCE

Üyecik
Program arayüzünden Language bölümünden Türkçeyi seçiniz.

Merhaba bahsettiğiniz Language seçeneği program içinde yok Benim sorunum programın dilinin türkçe olması değil yazdığım metinlerde türkçe karakter sorunu olması ne yazık ki bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim Teşekkürler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba bahsettiğiniz Language seçeneği program içinde yok Benim sorunum programın dilinin türkçe olması değil yazdığım metinlerde türkçe karakter sorunu olması ne yazık ki bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim Teşekkürler
Şu an program kurulu değil bende. Ama o dönemde kendi kullandığım program görüntüsünü alıntı yaparak eklemiştim. Türkçe karakter sorununu alttaki ekran görüntüsü şeklinde ayarlamıştım. Sorunsuz Türkçe karakter girişi yapabildim bu şekilde...

DesktopAuthor1.png

akd27

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,
emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim,
prg kurdum, maalesef kullanımını daha çözemedim, 15 sayfalık bir PDF belgem var bu PDF yi toplu olarak nasıl prg'ma empoze ederim,
yoksa sayfa sayfamı eklemem gerek, PDF deki resimler büyük, bu prg kendi sayfasına göre küçültüp yerleştirebilirmi?
Kullanımını anlatan video var mı.
İyi günler dilerim...