• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Günlük burç yorumu

• Konuyu açan Konuyu açan Aries
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
23.08.2013 İçin yazdım vee Evet Taze taze burç yorumlarınız geldi (Küçük bir not bana göre bu gün tüm burçlar biraz şanssız veya mutsuz :S )

KOÇ: Bu aralar yeni biriyle tanışabilir ve çok etkilenebilirsin. Senden istediğim hemen g*tü başı dağıtma. Önce güven sonra üzülme.

BOĞA: Arkandan kuyunu kazmaya çalışanlara inat hayata gülümse. Sen gülümsedikçe düşmanların kendini kötü hissedecek.

İKİZLER: Her konuda kendini süper hissettiğin zamanlardan birindesin. Ama düşmanların bu iyi zamanında da boş durmucak canını sıkacak.

YENGEÇ: İlişkilerinde her zaman sadıksın ve çok bağlısın. Ama çok şanssızsın be. Nerde gerzek var seni buluyor kıyamam sana..

ASLAN: Her ne kadar aşka inanmıyorum desen de "aşık olsam da g*tum başım dağılsa" diye iç geçiriyosun hınzır seni. Hakkın ama artık.

BAŞAK: Seni kızdıran insanlara tahammülün yok. Onları Defol diyebildiğin gün mutluluğa koşacaksın. Hatta depar atacaksın..

TERAZİ: Kendine olan güvenine hayranım. İsteyip halledemeyeceğin şey yok. Bence bu özellik sana daha çok seksapalite katıyor..

AKREP: Sen var ya tam bir ilgi delisisin. Allah senin yakınlarına sabır versin. Ama haklısın bende bu kadar tatlı olsam bende isterdim

YAY: Her şeyi kafana takmaktan ne zaman vazgeçeceksin? Senin gibi özgür ruhlu birine yakışıyor mu bu hareketler. Kendine gel.

OĞLAK: Birine her konuda çok güvenmek istiyorsun. Ama bu bir arkadaş değil daha çok sevgili. Heh işte o insanı yakında bulacaksın.

KOVA: Şu karamsar tavırlarını artık bırak. İsteklerinin peşinden git ve yeni başlangıçlar yap. İnan daha mutlu olacaksın.

BALIK: Aşkta bu kadar aceleci davranman üzülmene neden oluyor. Birine tamamen güvenmeden o narin kalbini açma. Üzülmene dayanamam.

KOÇ: Bu aralar yeni biriyle tanışabilir ve çok etkilenebilirsin. Senden istediğim hemen götü başı dağıtma. Önce güven sonra üzülme.

:DD

KOVA: Şu karamsar tavırlarını artık bırak. İsteklerinin peşinden git ve yeni başlangıçlar yap. İnan daha mutlu olacaksın.

ben kim karamsarlık kim yaa yanlış bu :D

ben kim karamsarlık kim yaa yanlış bu :D

Hatalıysa kusura bakmayın biraz fazla hızlı göz geçirdim genel durumlara :D bana göre çıkan sonuç bu tutmama gibi de bir ihtimal var

Geri