• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Günlük burç yorumu

• Konuyu açan Konuyu açan Aries
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
İKİZLER: Her konuda kendini süper hissettiğin zamanlardan birindesin. Ama düşmanların bu iyi zamanında da boş durmucak canını sıkacak.

Bir kere tutmadı daha :)

AKREP: Sen var ya tam bir ilgi
delisisin. Allah senin
yakınlarına sabır versin. Ama
haklısın bende bu kadar tatlı
olsam bende isterdim.

Ayyy, ben çookkk begendim bu yorumu :) tatlı mıyım ki acaba
bilemiyorum ;)

Biraz yoğun olduğumdan gecikmelide olsa işte 24.08.2013 taze taze

KOÇ: Bir koçla beraber olmak istiyorsanız ona kafa dengi olmalısınız. Heyecanlı ve sıcakkanlıdırlar. Aşıkken sadıktırlar.

BOĞA: Boğa ilişkisinde bencildir, gözü benden başkasına bakmasın der. Korucuyu ve sadakatlidir. Sürekli ilgi ve kıskanılmak ister.

İKİZLER: İkizler hep beraber vakit geçirelim dolaşalım isterler. Enerjik ve neşelidirler. Başta aşka uzaktır ama aşık olduğunda sahiplenir.

YENGEÇ: İlişkisinde güven arar. Bir yengeçin güvenini bi defa kaybederseniz geri kazanmanız zordur. Güvenirse tam anlamıyla tapar.

ASLAN: Çok severse aşırı kıskanç olabilir aslanlar. Sürekli nerdesin napıyorsun diye sorarlar ama bunlar hep çok sevdiğindendir.

BAŞAK: İlişkisinde yalan dolan istemez dürüstlüğü sever. Yalanını yakalarsa affetmez. Sevildiğini hissederse karşı tarafı sevgisiyle boğar.

TERAZİ: Başta aşka uzak durur çünkü yaralanmaktan korkar. Aşık olduğunda ise tüm benliği ile sahiplenir ve kolay bırakmaz.

AKREP: En iyi ilişki ve aşk akreplerle yaşanır. İlişkisinde ateşli ve heyecan vericidir. Aşıkken enerji doludur ve gülücükler saçar.

YAY: Özgür ve asidir yaylar. Kıskanılmayı, hesap sorulmayı sevmezler ama kendileri aşırı kıskanır. Aşkını belli etmez içinde yaşar.

OĞLAK: Sıcakkanlı ve aşka düşkündür oğlak. İçinde yavru bir kedi varmış gibi sürekli ilgi ister. Sevdiğinde gözleri sadece sevdiğini görür.

KOVA: Bir kova ile berabersen korkmana gerek yok çünkü sahiplenirler. Şefkatlidirler. Cazibesi ile çabuk kendine bağlar.

BALIK: Ne kadar temiz kalbin var seni öyle ya. İnsanın içinde biraz fesatlık falan olur sende hiç yok :) Bu aralar aşk yok tatlım sabret.

YENGEÇ: İlişkisinde güven arar. Bir yengeçin güvenini bi defa kaybederseniz geri kazanmanız zordur. Güvenirse tam anlamıyla tapar.

En önemli şey zaten güven.

Geri