Haftanın Konuğu Schweppes

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
İmzan bir anlam taşıyormu ? ben çok beğendim de.. çok efkarlandım imzanı okuduktan sonra :( neden bu kadar beni etkiledi şuan bilmiyorum ama okadar çok şeyi ifade ediyor ki neyse çok etkilendiğim ortada saçmalamaya başlamak üzereyim :D

Schweppes

Forum Tutkunu
Gelmişken soru da soruyorum :P

Mutfakla aran nasıl ? Biz forumcak sana gelsek ne yaparsın bize :P?

fea sayılmaz çok güzel şekerpare yaparım :) size yaprak sararım,kek,börek,kurabiye hepsi gelir elimden siz gelin yeter ki;)

İmzan bir anlam taşıyormu ? ben çok beğendim de.. çok efkarlandım imzanı okuduktan sonra :( neden bu kadar beni etkiledi şuan bilmiyorum ama okadar çok şeyi ifade ediyor ki neyse çok etkilendiğim ortada saçmalamaya başlamak üzereyim :D

:D benide çok etkledi cnm,yazıldığı dışında bişey ifade etmiyor aslında gayet açık çocuklarımın babası ol diyorum <D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Klasik Merak Soruları Soralım :D:D

Hangi dizileri seyredersin:
En çok neyi seversin:
Hayatınızda özel biri var mı:
Aşk Acısı Çektinizmi:
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz:
Sizce aşk nedir:
En çok ne yapmak hoşunuza gider:
Duygusalmısınız:
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı):
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı:
Alış veriş Yapmayı severmisiniz:
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz:
Tuttuğun takım?
En büyük takıntın nedir?
En büyük hayalin?
Giyim tarzın?
En istikrarlı olduğun konu nedir?
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?
Nasil bir Kisilige sahibsiniz?
En sevdiğin renk ?
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?
En sevdigin sarki hangisi? Neden ?
En sevdiğin yazar ve kitap?
En beğendiğin film ve aktör/aktrist?
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin?
Sevdiğin için neleri göze alırsın?
Bir gününüz nasıl geçiyor?
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın...
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Bugünlerde en çok duyduğun söz?
Evde yokluğunu hissettiğin şey?
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun?
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey?
Şu an olmasını istediğin birşey?
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?
Aşk herşeyi affeder mi?
Karşı cinste hoşlandığın tip ?
Karşı cinste aradığın özellikler?
Benzetildiğin biri varmı?

Schweppes

Forum Tutkunu
Hangi dizileri seyredersin: Kavak yelleri - Öyle bir geçer zaman ki bikaç tane daha var ama öle fanatik değilimdir :)En çok neyi seversin:
Hayatınızda özel biri var mı: Biri değil bir çok özel kişi var ama En özelide var ;)Aşk Acısı Çektinizmi: çekiyorum :PSevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz: Yemeye çalışırım,nedemiş karınca gidemesemde yolunda ölürüm :P
Sizce aşk nedir: Yukarda açıklamıştım :)
En çok ne yapmak hoşunuza gider: Onu Çenemle bıktırıp kendi dediğimi yaptırtmak:v
Duygusalmısınız: Malesef Çok
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı): okurum ama şuan yok
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı:uzaktan severim :)
Alış veriş Yapmayı severmisiniz: Severim ama aşırı değil olması gerektiği kadar
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz: Sevgilim burda olmadığı zamanlarda asosyalim sanırım yani büyük çoğunlukla asosyalim :)
Tuttuğun takım? FenerBahçe
En büyük takıntın nedir? Bende takıntı çok büyük küçük yok :D
En büyük hayalin? Mutluluk...
Giyim tarzın? Spor , Bazende spor ve klasik karışımı
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz? Beğendiğim huyum;sinirim çabuk geçiyor. Beğenmediğim huyum: Çok saftirikim çokk :(
En sevdiğin renk ? Beyaz,kırmızı,siyah
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin? Slow dinliyorum genelde özel olarak dinlediğim biri yok kulağıma hoş geleni dinliyorumEn sevdigin sarki hangisi? Neden ? İstanbul ağlıyor... Çünkü beni anlatıyor :P

Schweppes

Forum Tutkunu
En sevdiğin yazar ve kitap?
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin? Hımm ndesem :) Kuzum neden bukadar baskın olma çabasındasın az rahat bırak :PSevdiğin için neleri göze alırsın? Aileme zarar vermicek herşeyi
Bir gününüz nasıl geçiyor? Ev ve iş Arasında...
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın... Yaşadığım yer,Hiç sevmiyorum bu kalabalık şehri içinde sevdiklerim olmasa gözümde zerre kıymeti yok... Özellikle sabah işe gelirken nefret duygum dahada artıyor. Dışarı çıktığım(ız)da:P Ben balığı çok sevdiğimden balık yemeye gideriz genelde:) Özel olarak sürekli gittiğim biyer yok,aklımıza nere eserse oraya :)Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
Yaptığın en büyük çılgınlık? km lerce uzakta ki birine güvenip aşık olmakk..
Bugünlerde en çok duyduğun söz? Hastamısın nesin ya ?
Evde yokluğunu hissettiğin şey? Evdeki herkes tmmsa o evde eksikliğini hissetceğim bişey yok :)
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? Yine Ben olurdum ama bukadar saf olmazdım :D
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? Korkularım;Onu Kaybetmek,Ailemden birinin ölmesi (Allah korusun),Son zamanlarda sürekli rüyalarıma giren deprem,Yanlış anlaşılmak. Özlediklerim;Çocukluğum,O,İlk günlerimiz... Sevdiklerim; Saymakla bitmez ama en başta AilemYapmaktan en çok hoşlandığın şey? Omzunda uyumak sihirlimidir nedir kafamı koyar koymaz uyuyorum :P
Şu an olmasını istediğin birşey? Gelmesi gelsin artık dayanamıyorum :(
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? onun yanı
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? Hiç ben bunla doymam dediğim bişe olmadı ne acı...
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey? Ailem
Aşk herşeyi affeder mi? Hayır.
Karşı cinste hoşlandığın tip ? walla son 3 senedir gözüm tip falan görmüyor :D
Karşı cinste aradığın özellikler? Aramıyorum buldum :P
Benzetildiğin biri varmı? OLuyor arada birilerine benzetenler ama öle aşırı benzerliğim yok kimseyle sanırım