• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

5. Haftanın Konuğu Dderya

Merhaba Derya! geldikçe sorucam kaçırmıyım burayı :)
hakkında en çok merak ettiğim konu erkeklerden neden bu kadar nefret ediyorsun daha doğrusu ilişki kurma fikrinden,
kimsenin haberi olmadan yaptığın ufak bi iyiliği yazar mısın (bu bize sevgi aşılar, sevgi paylaştıkça çoğalır :P )
en son konuştuğumuzda üniversite sınavlarına hazırlanıyordun şu an kazanmış olmalısın, okul hayatının sonlarına gelmek nasıl bi duygu
en yakın hedefin ne mesela önümüzdeki hafta için aklında ne var
en çok nerelerde kitap okumayı seversin
hatırladıkça seni gülümseten bi anını yazar mısın
sana ait hatırladığın en eski anın ne mesela 4 5 yaşlarındayken zor bi kelimeyi söyleyebilmek ya da çok ufak bi anı
mmm düşüneyiiim.. aklıma geldikçe sorarım

Peki en son ne zaman içten kıkır kıkır güldün:D ve neye:D

Bugün kızlarla alışverişe gittik epey güldük :D

Merhaba Derya! geldikçe sorucam kaçırmıyım burayı :)
Canımm hoşgeldin merhaba :) şimdi sorularına geçelimmm:

hakkında en çok merak ettiğim konu erkeklerden neden bu kadar nefret ediyorsun daha doğrusu ilişki kurma fikrinden,

İlişkilerin insanı kısıtladığına, erkeklerlegereğinden fazla muhatap olan kkızların düşünme yetisini kaybetmeye başladığına inanıyorum.

kimsenin haberi olmadan yaptığın ufak bi iyiliği yazar mısın (bu bize sevgi aşılar, sevgi paylaştıkça çoğalır :P )

demire sıkışan kediyi çıkarmıştım :P

en son konuştuğumuzda üniversite sınavlarına hazırlanıyordun şu an kazanmış olmalısın, okul hayatının sonlarına gelmek nasıl bi duygu

evet, yaşadığım şehirde hedefim olmayan bir bölümü kazandım. ilk başlarda burun kıvırmış olsam da şimdi feci derecede seviyorum bölümümü. okul hayatım daha çoook uzayacağa benziyor o yüzden bunu düşünmek istemiyorum yaşlanmak hoş bi duygu değil :P

en yakın hedefin ne mesela önümüzdeki hafta için aklında ne var

pazartesi yapacağım sunumda hatasız almanca konuşabilmek : (

en çok nerelerde kitap okumayı seversin

evde :P

hatırladıkça seni gülümseten bi anını yazar mısın

öyle bir an hatırlamıyorum sanırım :D

sana ait hatırladığın en eski anın ne mesela 4 5 yaşlarındayken zor bi kelimeyi söyleyebilmek ya da çok ufak bi anı
evdeydim, 3-4 yaş galiba. ağzıma acı bir şey damlattıktan sonra kırmızı bir balon vermişti, hemşireler. neesim yetmiyordu o balonu şişirememiştim bütün gün.

mmm düşüneyiiim.. aklıma geldikçe sorarım

aa bir de en sevdiğin kız ve erkek isimlerini alabilir miyim

kız: handan erkek: ozan

handan ismi Halide edib'in romanından kalmış aklımda, Ozan da 7. sınıftaki fen bilgisi hocasıydı :)

İlişkilerin insanı kısıtladığına, erkeklerlegereğinden fazla muhatap olan kkızların düşünme yetisini kaybetmeye başladığına inanıyorum.

:) :) :) Gerçektenmi öyle acaba :)

Geri