ÇerezForum Varmısın Yokmusunda

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
4 kutu kalmıştır artık bakalım neler olacktır Zeynoo kutularda şöyle bir gezinip;

Zeynoo:Yasak Elma ne hissediyorsun

Yasak Elma:

Söylenen şarkılar, sarar ayyuku.
Bugün de öyledir, boğazın aşku.
Bekler özlem ile, gözler mavi Kutuyu

Zeynoo: mavi diyorsun yani Yasak Elma

Yasak Elma : Ben değil şiir söyledi Zeynoo:)

Zeynoo : Ozaman açalım:)

Yasak Elma :açalım :)

Kutuyu geri sayımla açılmaya başlar

veee 3
2
veeee 1

500CTL

Zeyno çok mutlu olur hiç fena rakamlar kalmamıştır geriye

Acun:Zeynoo 2 kutu daha söyleyeceksin ilkni alayım :)

Zeynoo: yeşim sen açarmısın

Yeşim: Zeynoo kırmızı kutu açmayalım

Zeynoo biraz düşünür sonrasında açılması kararını alır

Zeynoo:Açalım yeşim

Yeşim: açıyorum bak

Zeynoo: aç yeşim aç.

Kutu açılırrrrr

250CTL

Zeynoyu tutabilene aşkolsun mutluluktan aglamaya başlar kalan kutular ne olursa olsun yüksek olacaktır. ve bir an evvel sonuca varmak için son kutuyu söyler.

Zeynoo: Jeriko açarmısın

Jeriko :açalım Zeynoo ne açsak iyi durumdasın nede olsa.

Zeynoo gülümse haklıdır jeriko

Jeriko kutunun mührünü kopartıp kutuyu bir silker kapagı yavaşca açar.

150000CTL

Zeynoo buna üzülür nede olsa kalan ikinci büyük kutuydu o

Geriye 100000 ve 500000 kalmıştır telefon sesi duyulur hamdi bey telefondadır

Acun:Evet hamdi bey hımm peki

Acun:Zeynoo Hamdi beyin teklifi 250000 CTL

Zeynoo arada kalmıştır teklif çok iyidir ama ya kutusunda 500000 CTL varsa arkadaşlarında fikirler alır

pc-x :kutuna git

efsane_kartal: teklif süper al

beren: sansını dene kutuna git

araz: teklifi al

derken Zeynoo karar verir ve şansını deneyecektir

Acun: 250000CTL lik teklife varmısın yokmusun Zeynoo

Zeynoo:Yokum

ve kutusunu açma vakti gelmiştir heyecan doruktadır acundan kutusunu açmasını ister

Acun: birlikte açalım Zeynoo :)

Zeynoo temposuyla kutunun mührü kopartılır ve yavaşca kutu açılır.

GVl3q.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Evet bir varmısın yokmusunda yine buradayız yalnız kuralları değişelim. Yarışmacıyı seçtikten sonra yarışma hepimizin katılımıyla devam etsin. Örnegin; yarışmacı kimi söylerse o yorumlarda bulunsun ve yarışmacı ile aralarında diyolog devam etsin bu şekilde hem herkesin katılımı olur hemde daha eğlenceli olur ne dersiniz?

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Yeni sezonla yine sizlerleyiz. Yarışmayı hepimiz biliyoruz sanırım. ÇerezForum Ailesi olarak bizde bu yarışmada yer almazsak olmazdı :)

Sunucumuz olmazsa olmaz Acun. Kasamızda yine Hamdi bey. Ve tabiki yarışmacılarımız Çerez ailemizin fertleri. Eğlenceli, güzel zaman geçirmeniz dileğiyle sözü Acuna bırakıyorum :)

Acun:

Merhaba arkadaşlar tatili bitirdik ve bol eğlence, bol CTL li bir yarışmayla sizlerleyiz.

Yarışma kurallarımız geçen sezonla aynı kutularımızda:
10,25,50,75,100,500,1000,2500,5000,10000,25000,50000,100000,250000 ve 3 tane 500000 CTL var.Bu sezonda bol 500000CTL dağıtmak istiyoruz. Sizlerinde bunu istediğini görüyorum.Yarışmada bir değişiklik olarak önceden yarışmacımızı haritadan seçiyorduk. Çerez Ailesinin Fertlerine özel(burada çoğunun İstanbulda olmasının etkisinde var.) yarışmacılarımızın adlarını yazan bir panoyu ışıklandırdık ve buradan seçecegiz adayımızı. Herkese bol şans dileyerek yarışmaya başlıyalım. İlk adayımızı seçmek için butonumuza basıyorum basıyorum basssstımmm.

GwOll.png

ÇerezForum aile fertlerinin isimlerinin bulunduğu panoda ışıklar yanmaya başlar ve aday isimlerinde gezinir. Her yarışmada oldugu gibi ışıklar uzun bir süre gezinir. Bu gezinti heyacanın artmasına neden olur. Yarışmacılar heycan içinde bekleyiştedirler. Ve sonunda ışık söner.İlk yarışmacı seçilmiştir. Ve İlk yarışmacımızzzzzz :)))