• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Haftanın Konuğu Sahra_buse

Genel olarak duygusal olarak mı tanımlarsın kendini ? :)

Sanki geçen yıla göre biraz daha katısın gibi geldi bana bu yıl. Yanılıyor muyum acaba? :D

Genel olarak duygusal olarak mı tanımlarsın kendini ? :)

Sanki geçen yıla göre biraz daha katısın gibi geldi bana bu yıl. Yanılıyor muyum acaba? :D

Daha önce sorulmuş olsaydı bu soruya evet diyebilrdim hissetmeden yaşanmaz zannederdim ama şimdi oyle değil şimdi tam aksine çok daha duygusuzum :)

İyi bi gözlemcisin Yorumsuz :d doğru diyosun zamn öylesine gecmiyo illaki degistiriyo demi :d

Teşekkürler canım :)
Çok severim çocukluğumu anlatmayı :D
Dolu dolu bi çocukluk geçirdim dibine kadar eglenmişimdir :D
Uslu bi çocuk olmadım hiç ama yaramazdım da demiyorum her insan bi işe yarar :D yerinde duramayan bi çocuktum her olayda muhakkak adim geçerdi :P
çok merakliydim hala da öyleyim yasaklardan nefret ederdim kimse ikna edici bi neden sunmadan bana şunu yapamazsın diyemezdi ceza ne olursa olsun cekinmez kafa tutardim şimdilerde de öyle olsa da bunu daha fazla törpüleyebiliyorum
Hep bi asi yanim vardır çocukken de şimdi de :P en büyük zevkim yeni biseyler üretmekti iki oyuncağı birleştirmek gibi şeyler :D zamanla aşırıya gidip sineğin kafasiyla karıncanın kafasını değiştirmeye başladım :D amacım değişik bi bedende karınca olarak yaşatmaktı onu ama hiç beceremedi :D yine beceremedi derdim karıncadaydı tüm hata çünkü yaptigimda hic bir yankislik yoktu :D dokuz yaşlarında bi cani barındırıyordum yanı içimde :D
Çokta duygusaldim şimdilerde o kadar yoğun yaşayamıyorum duygularımı
İkiz bi kardeşim var erkek. o yüzden erkekle kızları ayıranlara daha kucucukken kafa tutmaya başladım hala da en muhalefet olduğum konudur küçük kızları güçlü yetiştirmeye özen gosteririm :)
Aslinda çocukluğumla simdide bi farkliligim yok yaa şimdilerde daha çabuk ikna alabiliyorum sadece fazla sorgulamaktan kurtuldum :P

Haha yanlış anlaşılma olmaz mı :D
İki mahallenin birleştiği noktada evimiz aramızda küçük bi dere vardı sadece o zamanlar
Karşı mahalleyle tatlı bi çekişme olurdu aramızda :) onlar voleybol sahası yapmış biz daha iyisini yaparız daha iyisi de soğan torbalarina boncuk takardik o kadar bizimki biraz daha suslu olurdu :D neyse bi gün karşı mahalleden bi çocuğun kuzeni gelmiş tanıştık adı Gülbettin bizden bi yas büyüktü sadece ama çok uzun boyluydu kolları da öyle :D
Bi gün kovalamaca oynuyoruz bu beni yakaladı sıkıca sarıldı bırakmıyo :D o an dünya başıma yıkıldı cunku sariliyosan evleneceksin zannediyordum :D kuzenimin düğününde damat geline sarılınca kiskanmistik kuzenlerimizi çok kiskaniriz nasıl sarılır diye hesap sorarken annemler onlar evlenecekler ondan demişti :D direk aklımdan o diyolag geçti kızarıp bizardim kurtulur kurtulmak kollarından eve kaçtım :D babamdan ozur diledim hep onun yüzünden filan ama söylemiyorum ne olduğunu yemek yemiyorum konusmuyorum bi kaç gün dışarı bile cikmadim evlenicem ya koca bi derdim var artık oyun zamani mi :D
Sonra mahallede meydana toplanizriz biz zamn zamn yine öyle bi gün şarkı söylüyoruz oyun oynuyoruz filan sıra bana geldi aldım mikrofonu elime karşımda Gülbettin nasıl sinir oluyorum :D en sonunda dayanamadım dedim ben evlenmem Gülbettin le sevmiyorum onu herkes şaşırdı banane dedim ben değil o bana sarıldı :D ortalık karıştı ben bi yerde ağlıyorum Gülbettin bi yerde :D sonra işin öyle olmadığını anlattılar bana :D elin oğluna rezil oldugumla kaldım :D
Hala olayı bilenler derler Gülbettin ne zamn alacak seni diye :D

Anı olarak yine çocukken mi :D bi keresinde yine karşı mahalleyle cekisiyoruz bu sefer kardan adam yarıştırıyoruz :D bi çocuğu karla kaplayip bizimki canlı kardan adam demiştik o günün galibi biz olsak ta çocuk hasta olunca çok uzulmuştük bi hafta bakkaldan yiyecek taşıdık çocuğa bizi affetmesi için :D

Olmaz mı ya bir kaç tane sayabilirim ama en olanı çocukluk arkadasimdir 12 yaşlarındaydık tanistigimizda o gün bugündür her animda yanımda benimledir mesafeleri hiçleştirdigim insanalrdan 13 sene olmuş :)
Çok zıttız aslında onunda o benim aksime çok karamsardir çok efamlıdır :D karşısına çıkan insanlara mesafelidir kolay kolay arkadaşlık kurmaz tek başına kocaman mutluluklar yakalayabilir :) sakindir iş başa düşmeden kolunu kıpırdatmaz ben daha heyecanlı daha telaşlı olurum ayni durumda :D

Neyse artık noktayı koyayim yoksa anlattikca anlatasım gelir :D
Sahra çok tatlısın ya :D çocukluğuna da Gülbettin'e de bayıldım :D

Geri