• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Haftanın Konuğu Sahra_buse

dua derken namazdan sonra yapılan duayı kastediyom:) kime kimlere dua ediyosun kimin için ne istiyosun Allahtan:)

Sevdiğim herkesi katarim dularima iyiliklerini dilerim ülkem için bayragim için zorda olan insanlar için savaş yüzünden esir olmuş eziyet goren yorgun dusmüş mazlumlar için
Kpss mağdurları için :d sınav yüzünden eğitimdeki duzensiz sistemi çekmek zorunda olanlar için :d
Aklıma gelen herbisey için ederim işte ya :)

Sevdiğim herkesi katarim dularima iyiliklerini dilerim ülkem için bayragim için zorda olan insanlar için savaş yüzünden esir olmuş eziyet goren yorgun dusmüş mazlumlar için
Kpss mağdurları için :D sınav yüzünden eğitimdeki duzensiz sistemi çekmek zorunda olanlar için :D
Aklıma gelen herbisey için ederim işte ya :)
Biz yokuz yani dualarında teşekkür ederim:P

3 şarkı söyle o zaman :D bu aralar en çok dinlediğin mırıldandığın:)

Heh bak buna bir sürü sayarim :d :d
Grup yorum bir ay doğar ilk akşamdan geceden birkaç gundur sardim çok hoşuma gidiyo dinlenirken bunu açmak :d
Sonraa haluk levent ilk albümden başlıyorum çalmaya tüketene kadar kapatmam :d en çok düşündürdü yine beni gözlerin bunu bi kaç kez ust üste dinleyip geciyorum :d
Bi dee Feridun düzağaç dusler sokağı bu parçaya çalışıyorum yakinda genclerle soylicez ondan her an caliyo odamda :d

Geri