Haftanın Konuğu Schweppes

GöLGe

Üstat
aman yarabbiiiiiimmmm :( kuzu sen iyi değilsin salla deyip geçeceksin valla yoksa yaşanmaz.ben de takarım kurarım beynimde ama arkama bakmadan gitmeyi de bilirim..bi silkelen kendine gel olmaz böyle :(

Schweppes

Forum Tutkunu
ne ayı koskaca 2010 bitiyor 2011 e gidiyorum :P (bayat bi espiriydi biliyorum =LL)

Çok güzel bir duygu sürekli beni konuk etmeniz çok hoşuma gitti ama ben hatırlatmasam unutuyosunuz arada bozulmuyor deilim :P =LL

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu aralar dinlemiyorum derken eskiden çok mu dinlerdim demek istiyosun? Eğer öyleyse neden eskiden çokta şimdilerde pek dinlemiyosun ? :D

Schweppes

Forum Tutkunu
Hmm güzeldir severim, dinlerim ..:P İzmir versiyonu olsa bende çokça dinlerdim ama İzmir Ağlıyor yok bildiğim kadarıyla :P

yok ama yakındır yaparlar cnm merk etme :)

Bu aralar dinlemiyorum derken eskiden çok mu dinlerdim demek istiyosun? Eğer öyleyse neden eskiden çokta şimdilerde pek dinlemiyosun ? :D

Evet önceden çok dinliyordum. Ama artık vaaktim olmuyor akşama kadar beynim yeterince yoruluyor açıkcası müzik dinlemeyi unutuyorum aklıma geldiğinde açıyorum zaten kulaklıkla falanda dinyemiyorum kulağımı ağrıtıyor önceden bukadar yorgun olmuyordum evde temizlik yaparken faln dinliyordum ama artık iş kadınıyım :P ne uzun açıklama yaptırdın yaa :D :)