• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane Programı (Okullar) 1.0

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sınıf Kütüphane Programı 1.0 (Okullar) - Sınıf Kütüphane Programı 1.0 (Okullar)

Sınıf Kütüphane Programı, daha önceden okul kütüphaneleri için yayınlanan hemen tüm özellikleri taşımakla birlikte, sınıf için gerekli olmayacak bazı bölümler çıkarıldı ve birkaç yeni eklenti ve düzenleme yapıldı.

Okul Kütüphane programını BURADAN inceleyebilirsiniz.

Sınıf Kütüphane Programın ilk çalıştırılmasında kullanıcı adı : admin,...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

risedre

Üyecik
emeğine sağlık çok güzel.benim tüm kitap ve üye listeleri diğer versiyonda kayıtlı.ordan buraya sorunsuz nasıl aktarırım?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
emeğine sağlık çok güzel.benim tüm kitap ve üye listeleri diğer versiyonda kayıtlı.ordan buraya sorunsuz nasıl aktarırım?
Hocam veritabanında küçük birkaç değişiklik yaptım. O yüzden aktarma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Eğer her iki veritabanını açıp manuel kopyalama yapmak isterseniz veritabanı şifresi kutuphane10

benmisim

Üyecik
merhaba;
elinize sağlık çok güzel ve kullanışlı bir program. biz bu programı yeni kullanmaya başlayacağız. bir sorumuz var. kitapları farklı kişiler farklı bilgisayarlarda veritabanına girse bunları birleştirmemiz mümkün olur mu? fazla sayıda kitabın kısa sürede veri tabanına girilmesi gerek. yardımınız için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef programda çoklu kullanıcı özelliği yok hocam. Eğer Access konusunda deneyimliyseniz veritabanını açıp birleştirebilirsiniz. Veritabanı şifresi kutuphane10

ashilangel

Üyecik
merhaba öncelikle emeğinize sağlık ben bu programı evimde kullanmaya başladım fakat bazı sorunlar var 1- kitap türünü yazabileceğim bir alan yok 2- üye oluşturmama rağmen (öğretmen olarak oluşturuyorum) üyeye kitap ver aktifleşmiyor. bunu arkadaşlara kitap verirken kullanmayı düşünüyordum ama ne yazıkki kullanamadım:( bir de vermiş olduğunuz yükleme sitesi olan e-cozumden indir diyince html sayfası yüklüyor programı değil:( bana yardımcı olursanız çok memnun olacağım. iyi çalışmalar. Yusuf TURAN

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam bahsettiğiniz Okul Kütüphane programı olabilir mi?. Sınıf Kütüphane programından öğretmen bölümünü kaldırdım diye biliyorum. Bu bilgisayarda kurulu değil.

Üye oluşturken üyelere verdiğiniz numaralara göre kitap alışverişi gerçekleşiyor. Eğer üye numarasını doğru yazmazsanız demirbaş numara bölümü aktif olmayacaktır. Üyeleri girdiğiniz bölümden üye No'ya bakın.

Evet download linkinde bir sorun var maalesef. Dosyaları attığım host sorunlu yarın itibari ile indirebilirsiniz. Maalesef sorun tüm bana ait programlar için mevcut.

kostelli

Üyecik
Elinize sağlık. Yalnız benim de bir isteğim olacak:Eğer mümkünse kişisel kütüphane programı da yapabilir misiniz? Şimdiden tekekkürler...