• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Ayın Konuğu felsefe_mi

Sevgili öğretmenim öğrencilerle aran nasıldır ve not verirken elin sıkımıdır?:)

Öğrencilerle aram çok iyidir abla. Not verirken eli titreyenlerden değilim :) Ama bu herkese de bol keseden atıyorum anlamına girmesin. Çünkü derse gelip dinleyen, katılan öğrencinin hakkı yenir bu sefer.
Sorularım az çok bilen öğrencinin geçeceği niteliktedir zaten. Herkesi bırakayım gibi çabam yoktur :)

Bende bunu tahmin etmiştim canım:) Peki öğrencilerden girdim konuya bir soru daha sorup o konuyu kapatayım. Öğrencilerinin seni sevdiğini tahmin ediyorum bunu nasıl başarıyorsun?

Bende bunu tahmin etmiştim canım:) Peki öğrencilerden girdim konuya bir soru daha sorup o konuyu kapatayım. Öğrencilerinin seni sevdiğini tahmin ediyorum bunu nasıl başarıyorsun?

Başbakanımızın yapmadığı şeyi yapıyorum :) Gençleri dinliyorum abla. :)
Neler düşünüyorlar, ne istiyorlar, sevgililerini bile dinlerim gençlerin :) Gençler müthiş ya. Hepimizin geleceği onlar. Nasihat verip "Biz senin yaşındayken, biz böyle yapsak" gibi klişe cümlelerle gençlere yaklaşmadığınızda size 10 adım geliyorlar. Yargılamadan yaklaştığınız her genç size kendini açar :)

Aşkı insanların fazla abarttığına inanıyorum. Hep yıllarca aşk şiirlerindeki gibi, masallardaki gibi aşklar aradık. Halbuki iş basit. Birisini seversin, kalbin atar, ona alışırsın... İşte buna da aşk derler :)
Yoksa ne ben Leyla'yım ne de bana bir Mecnun düşecek :)

Yorgunum aklıma soru gelmiyor şu an.. Yalnız sevdim ben bu sözü yaa :)) Senden beklenebilecek yine klas, has bir söz :)

Senin ilk foruma geldiğinde bir imzan vardı yaa çok hoşuma gidiyordu sonra değişmişsin bende unuttum ama sevdiğimi hatırlıyorum o imzanı hatırlıyor musun :D

Yorgunum aklıma soru gelmiyor şu an.. Yalnız sevdim ben bu sözü yaa :)) Senden beklenebilecek yine klas, has bir söz :)

Senin ilk foruma geldiğinde bir imzan vardı yaa çok hoşuma gidiyordu sonra değişmişsin bende unuttum ama sevdiğimi hatırlıyorum o imzanı hatırlıyor musun :D

Hatırlamıyorum maalesef :( Başını falan söylersen veya bir ipucu verirsen bilebilirim belki ama şu an cidden hatırlamıyorum :(

Hatırlamıyorum maalesef :( Başını falan söylersen veya bir ipucu verirsen bilebilirim belki ama şu an cidden hatırlamıyorum :(

Nasıl diyim sanki böyle bayanlarla ilgili bir cümleydi ve sonunda erkeklerin hoşuna gitmicek bir kısmı vardı imzanın :)
Hani bayanlar şöyledir gibisinden der gibi ama sonunda yanıltıcı bir sözdü :) ana fikri bunun üzerineydi :) ama espritüelliği hoşuma gitmişti benim :D Çalmayı unutmuşum o zaman hala içimde ukte kaldı :D

Başbakanımızın yapmadığı şeyi yapıyorum :) Gençleri dinliyorum abla. :)
Neler düşünüyorlar, ne istiyorlar, sevgililerini bile dinlerim gençlerin :) Gençler müthiş ya. Hepimizin geleceği onlar. Nasihat verip "Biz senin yaşındayken, biz böyle yapsak" gibi klişe cümlelerle gençlere yaklaşmadığınızda size 10 adım geliyorlar. Yargılamadan yaklaştığınız her genç size kendini açar :)

Bana lisedeki müdürümü hatırlattın... zamanında o disco bu konser diye vaktimizi boşa harcadık..Şimdiki aklım olsa onun yerine dil kursuna gider bilmem kaç dil bilirdim .Akıllı olun ..derdi her zaman ..:D

Aile ilişkilerin nasıl? Hiç kuşak çatışması yaşadınız mı yada yaşıyormusunuz? Biz anamından babamızdan böyle gördük mantığını doğru buluyormusun ?

Nasıl diyim sanki böyle bayanlarla ilgili bir cümleydi ve sonunda erkeklerin hoşuna gitmicek bir kısmı vardı imzanın :)
Hani bayanlar şöyledir gibisinden der gibi ama sonunda yanıltıcı bir sözdü :) ana fikri bunun üzerineydi :) ama espritüelliği hoşuma gitmişti benim :D Çalmayı unutmuşum o zaman hala içimde ukte kaldı :D

Trip atmayan, alışveriş yapmayan, kıskanmayan bir kadın hayal edin.. Ettiniz mi..? Oha nasıl bir hayalgücü var sizde? gibi bir şey miydi? :)

Bana lisedeki müdürümü hatırlattın... zamanında o disco bu konser diye vaktimizi boşa harcadık..Şimdiki aklım olsa onun yerine dil kursuna gider bilmem kaç dil bilirdim .Akıllı olun ..derdi her zaman ..:D

Aile ilişkilerin nasıl? Hiç kuşak çatışması yaşadınız mı yada yaşıyormusunuz? Biz anamından babamızdan böyle gördük mantığını doğru buluyormusun ?

Aile ilişkilerim süperdir. Her gün annemi aramazsam bozuk bile atar bana :) Ama bu konuda babamı biraz ihmal ettiğimi söyleyebilirim. Sanki hep param bittiğimde veya başım sıkıştığımda arıyor gibi bir izlenim yaratmış olabilirim ama külliyen yalan :D

Kuşak çatışması pek yaşamadım. Yani yaşadım dersem yalan olur. Tabii ki nesil değişiyor belki bazı hareketlerim aileme farklı gelebilir ama hiç öyle "Biz anamızdan, babamızdan böyle gördük" gibi hiddetli sözler işitmedim. :)

Geri