• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Okunası Güzel Sözler

Yaralıyım Bugünden itibaren yaralıyım Dostlarım yaralı, Ne Sevgi Kaldı içimde Ne iLaç Olacak Merhem Kaldı Yaralı kalbimde, Yalnızlık Koydum Adına Kalbimin Ağlarım Hergece

ismini Dağlara Değil Dünyaya Yazmak isterim, Aşkını Kalbime Değil Bütün Dünyaya Duyurmak iSterim Sevgilim, Herkez Bilsin Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi Dilberim

Kırılmış hayatımın Sadece Sağlam Kalmış Dertli Köşesinde Yaşamaya Çalışıyorum Acılarla, Tut Beni Çek Belki hayat Bulurum bana Verdiğin yeni umutlarla Sevgilim

Yüreğim Sıkışır Oldu Bu hayatta, itediğim herşey Yalan oluyor Anılarda Kötü Yer Kalıyor Boş Zamanıma, Bir Seni Sevdim Bir Senin için Bütün Acılara rest çektim Sevgilim Ve Seni Bu Acılar içinde Seveceğim Ben Sana yeminliyim

Ne Çiçekler Kokunu Giderir, Ne Dünyadaki Güzellikler Senin Unutmamı Bastırır, Sen Hayatımdaki Aşk Kokusu Olmuşsun içimde ve çevremde, Hayalin Bütün Güzellikleri Kaplamış Göremem Senden Başka Kimse

Yoruldum Artık Koşmaktan Peşinden Bırakamıyorum Seni, Silip Atsamda Geçmişi Gözümde Canlanır Unutulmayacak Anılar, Geri Dön Sevgilim Yoruldum Artık Dizlerimin üstünde Kaldım Hayatla Başbaşa Seviyorum Seni

Aşkımı ANlatsamda Sana yetmez Kelimeler Anlatamaz Seni Sana, Bak Gözlerime Gör Kalbimi Sadece Seni Sevdim Sadece Seni istedim Sevgilim

Yağan yağmur tanecikleri şahidim Olsun Gçzyaşlarımla Büyütüyorum Sana Olan Aşkımı, Hasretini Ne Zaman unutturcak nede Yağan Yağmurlar Seni unutmam için teselli Edicek Seni her Yağmur yağdığında Yer Yüzüne Düşen Yağmur Tanelerine Ekleyeceğim Sevgimi Sevgilim

Su Gibi Akıp geçsede Zaman ömrümüzden, Bu Sevgi Akıp Gitmeyecek Kalbimden, Senin Sevgi Barajı Kurdum Kalbime Bütün Mutlulukları Yüzdürüyorum Kalbimde Sevginle

Kalbinin Güzelliği Gözlerine Vurmuş Sevgilim, Aşkının Sıcaklığı Ellerinde Toplanmış Sanki, içimdeki Fırtınaların Sebebi Sensin, Sen Aslında bende Bir Bensin Bebeğim

Geri