• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...
Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane Programı 1.2

İndirmek için giriş yapınız
Kütüphane programı üzerinde söylediğiniz alanları değiştirip sadece EXE dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Zipten çıkarıp progmraın kurulu olduğu dizine atın hocam.

Hemen belirteyim kitap ismi alanında karakter sayısı aynı. Sadece söylediğiniz alanları değiştirdim. Sadece kitap kaydı alanında görünen kısımlarda değişiklik yaptım, yazıcı çıktıları ve diğer alanlar aynıdır.

73559

hocam çok teşekkür ederim yalnız iki problem mevcut. birincisi isbn ile yayınevinin yerlerini birbiriyle değiştirmeniz mümkün mü? çünkü 1000 den fazla kitabı kayıt ederken. "Fiyatı" kısmına yayınevi adını, "ebatları" kısmına ise isbn numarasını yazdım. yani isbn altta yayınevi üstte olması gerekiyor.
ikinci olarak kitap listesinde "fiyatı" ve "ebatları" yazıları aynen duruyor bir değişiklik olmamış. (zaten belirtmiştiniz)

bunları gidererek bana iletmeniz mümkün mü hocam? (boş olduğunuz bir vakitte ilgilenebilirseniz çok güzel olur)

peki hocam halen kitap kayıt etme aşamasındayım. yaklaşık 2000 kadar kitap var ve ben yarısındayım. bitirdiğinizde iletirseniz kütüphane sistemi tam anlamıyla işlemeye başlayacak. tekrar teşekkürler. beklemedeyim.

hocam yapılaması gerekenleri tek liste halinde yazıyorum aksaklık olmaması için.
- kitap ekle'de isbn ve yayınevi kutularının yerleri birbiriyle değişecek.
- kitap listesi ve yazdır ekranlarındaki fiyat ve ebatları yazıları da aynı şekilde yayınevi ve isbn şeklinde değişecek.
- mümkünse kitap adı kısmındaki karakter sayısı artıralacak.
hocam bunlar yapıldığı takdirde programı 1.3 şeklinde yükselterek yayınlamanız makul geliyor bana. tekrar tekrar teşekkür ederim. kolay gelsin hocam.

Teşekkürler, şu an bakıyorum programa muhtemelen hallederim bu akşam...

Bir de söylediğiniz özellikler kütüphane programında standart mıdır? Eğer öyleyse sürüm numarasınını 1.2.1 olarak değiştiricem.

Geri