• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Sınıf Kütüphane Programı 1.2

berra44

Üyecik
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Umarım belirttiğiniz yazdırma butonu kısmını da en kısa zamanda tamamlarsınız. Emeklerinize teşekkür ederim. Ben de bir ara küçük programlar yazmaya çalıştım. Zor bir iş olduğunu az çok biliyorum. Sonsuz teşekkürler ederim. Hakkınızı helal edin. Saygılarımla...

bora95

Üyecik
öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim. kütüphane veri tabanı benim ödevim ve sizin programınızı kullanmak istiyorum ama program içinde bulunan reklamları kaldırmam gerekli yardımcı olurmusunuz ?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef kaynak kodlar elinizde olmadan kaldıramazsınız. Reklam dediğiniz sadece forumun adresi ve yazı şeklinde.

bora95

Üyecik
hocamız internetten alıntı yapmamıza izin verdi ygs lys sınavlarına hazırlanırken sıkışmayalım diye ama forumun reklamı sorun yaratır diye korkuyorum

demlichay

Üyecik
Programı defalarca indirdim. Her seferinde "Arşiv biçimi tanınamıyor veya arşiv hasarlı" hatası alıyorum.
Acaba yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programı defalarca indirdim. Her seferinde "Arşiv biçimi tanınamıyor veya arşiv hasarlı" hatası alıyorum.
Acaba yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim.
İlk kez bu hata bildirildi, kusura bakma lütfen bu bölüm gözümden kaçmış.

Muhtemelen işletim sisteminden kaynaklanan eksik bir dll hatasıdır diye düşünüyorum. Aynı dosyayı başka bir bilgisayarda test etmen mümkün mü? Eğer onda da sorun çıkarsa yeni bir dosya atalım.

m21

Üyecik
elinize sağlık güzel program olmuş. biraz daha geliştirebilirseniz harika olacak. örneğin bir kitap hakkında bilgi alma butonu olsa ve kimler hangi tarihlerde kitabı almış gibi bilgileri görebilseydik. yine de ücretsiz olması basit olması dolayısıyla elinize sağlık diyorum.